czwartek, 1 grudnia 2016

A gdyby tak…

Friends in business

Chcesz podnieść wydajność swojej firmy i zwiększyć motywację pracowników? Szukasz atrakcyjnej nagrody dla zespołu, która jednocześnie podniesie jego kompetencje?A gdyby tak… wakacje? Słoneczne plaże egzotycznego Egiptu i hotelowe All Inclusive połączone z nauką negocjacji od lokalnych handlarzy? Zalesione ścieżki, piękne widoki i regionalne produkty prosto spod strzechy? Intensywny i kreatywny team building lub niezobowiązujący wyjazd grupowy.

Wiele firm oferuje programy indywidualnie dopasowane do potrzeb danego zespołu, polityki firmy oraz organizację wyjazdu od początku do końca. Można również zorganizować wyjazd samodzielnie, co daje większą elastyczność i możliwości wyboru już w jego trakcie. Kolejną opcją jest pozostawienie organizacji samym uczestnikom wyjazdu, którzy zdecydują się na opcję, która spodoba im się najbardziej.

Wyjazdy integracyjne są kopalnią korzyści dla pracodawcy i pracowników – wzrost motywacji i wydajności pracowników, poprawa komunikacji, szybsze i sprawniejsze zarządzanie konfliktami, wzrost zaufania i poprawa relacji w zespole. Szukacie pomysłów i inspiracji? Zobaczcie oferte jednych z warszawskich firm:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz