czwartek, 10 marca 2016

Pierwsza działaność: Agencja eventowa to nie tylko imprezy integracyjne

Niezależnie od tego czy rozpoczęcie działalności planowania wydarzenie dla spotkań towarzyskich, imprez biznesowych lub ich kombinacji, każdy kto rozważa własną działalność gospodarczą z pewnością powinien być zaniepokojony ustanowienia sprawiedliwego stawki za usługi. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak opłaty za usługi.Niestety, odpowiedź nie jest prosta. Kilka czynników przejść do określenia własnego tempa, w tym koszty operacyjne planowania zdarzeń, wynagrodzeń i zysków. A rzeczywistość jest taka, że stawki wahają się w zależności od miejsca można żyć, typy projektów i co rynek jest w stanie zapłacić.
 
To także zależy od rynku. Oznacza to, że klient lub perspektywa będzie mieć budżet docelowy w umyśle i wasze usługi muszą być konkurencyjne w tych parametrów.
 
 Niemniej jednak, jeśli chcesz rozpocząć w niepełnym wymiarze godzin lub nawet pełną działalność w czasie, istnieje około pięć sposobów zorganizuj swoją tabelę opłat, dzięki czemu można zarabiać pieniądze za swoje usługi planowania zdarzeń.

4 komentarze:

 1. Z każdą działalnością jest dużo więcej "zabawy", niż można by się było spodziewać ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. to nie jest mój wpis i to nie ja prowadzę tego bloga

   Usuń
  3. Oj biurokracji nigdy nie unikniemy :)

   Usuń