wtorek, 15 marca 2016

Wyliczamy koszty!

Załóżmy, że chcesz zarobić średnio 75 $ za godzinę, za swoje usługi. Istnieje pięć sposobów zacytować swoje usługi na opłaty klienckich:
  •     Opłata zryczałtowana projekt
  •     Procentowy udział wydatków
  •     stawka godzinowa
  •     Procentowy udział wydatków powiększonej stawki godzinowej 
  •      Opłaty planistyczne zdarzenia


 
Wielu klientów preferuje wiedzieć ile projekt będzie kosztował w celu świadczenia usług, włącznie ze wszystkimi opłatami. Planista zdarzenie musi ustalić stałą opłatę i określić, jakie usługi będą pokrywane z tego tytułu.

Stawia to odpowiedzialność za zarządzanie do budżetu bezpośrednio na ciebie, planowania i wymaga przewidując różne scenariusze, w których sytuacja może się zmienić. W tym scenariuszu klient może zawrzeć bezpośrednio z planowania zdarzeń koordynować całą logistykę, catering, miejsce, koszty mieszkania, etc.

Płaskie opłaty projektu są zazwyczaj wykorzystywane do pakowanych wydarzeń, takich jak te znajdujące się w programach marketingu sportowego i mogą być obliczane na podstawie jednej osoby z wieloma zapisami i zastrzeżeniami.

Dla przykładu załóżmy, że pacjent jest zatrudniony zorganizować jeden dzień historyczną wycieczkę po mieście przez 15 gości. Twój klient chce, aby zacytować stałą opłatę za transport, prywatnego przewodnika, lunch oraz wszelkich / wszystkich opłat wstępu do lokali; jednak pyta również, że wprowadzenie podziału wysokim poziomie każdej pozycji kosztowej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz